Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 19:09
 
Ereğli Bozhane eşrafı Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ı seçim ofisinde ziyaret etti.
- Haberi

CHP SKM'den gönderilen haber metni şöyle:

Bugün kendisini Seçim Ofisinde ziyaret eden Bozhane gençleri ve esnafının Ereğli sahil kesiminde el arabasıyla satış yapan seyyar balıkçı esnafı ile el işi satış yerleriyle ilgili endişelerine net cevap veren Posbıyık yüreklere de su serpti.

Bozhanede hiçbir şekilde ekmekle oynanmasına müsaade etmeyeceğini ifade eden CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, “burada bir algı yaratılmak isteniyor. Sadece bana inanın, benim verdiğim sözlere inanın. Burada kimsenin ekmeğiyle oynanmasına müsaade etmeyeceğiz. İnsanlar el arabasıyla balık satacaklar, el işlerini rahatlıkla sergileyecekler. Kimsenin ekmeğiyle oynanmayacak. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” diyerek son noktayı koydu.

Posbıyık ayrıca, kendisini ziyarete gelen Bozhane esnafına ve gençlerine, 1 Temmuz’da gerçekleşen Deniz ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri çerçevesinde limanda yapılan ve o güne renk katan Yağlı direk ve deniz eğlencelerinin yeniden yapılacağı müjdesini de verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri