Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 13:24
 
Seçim çalışmalarını sürdüren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, günü sivil toplum kuruluşları ve oda ziyaretine ayırdı. Başkan Uysal, “Bizim yeni dönemde öncelikli hedefimizden biri, tohumlarını bu dönemde attığımız kurumlar arası güven duygusunu ve samimiyeti aşılamak.” dedi.
SİYASET Haberi

Başkan Uysal, BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik ve Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte gün içinde Ziraat Odası, Tuhafiyeciler Manifaturacılar ve Terziler Odası, Pazarcılar Esnafı ve Tekel Bayileri Odası, Deniz Ticaret Odası, Gönülden Hayvanseverler Derneği, Türkiye Emekliler Derneği Kdz.Ereğli Şubesi ile Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kdz.Ereğli Şubesini ziyaret etti. 
Ziyaretlerde oda ile dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan Uysal, Millet Bahçesi’ne uğrayarak halkla sohbet etti, sevgi ve ilgi gördü.

ERDEM “BAŞKANIN ARKASINDAN GİDİLİR”

Uysal’ın Deniz Ticaret Odası ziyaretinde ilçe ekonomisi üzerinde görüş alışverişinde bulunulurken, Başkan Uysal, Deniz Ticaret Odası Başkanı İrfan Erdem’e konukseverliği ve ilçenin geleceği adına yönelik çabalarından dolayı teşekkür etti. Erdem’de Uysal’a seçim sürecinde başarılar dilerken, “Mükemmel bir insansın, senin arkandan gidilir. Halkımızda, bizlerde görevimizi yerine getireceğiz.”dedi.

“MUHSİN YAZICIOĞLU KİMSE, MÜSİAD’DA ODUR”

Başkan Uysal’ın gün içindeki son durağı MÜSİAD Kdz. Ereğli Şubesi’ydi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Abdulkadir Çınar, BBP Merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun MÜSİAD ile olan bağının asla unutulmayacağını belirtti. “Muhsin Yazıcıoğlu kimse, MÜSİAD’da odur.” diyen Çınar, Başkan Uysal’ın,“MÜSiAD olarak nasıl bir şehir hayal ediyorsunuz” sorusuna da, “Tabelalarda Avrupa şehri olmak değil, gönüllerdeki şehir olmak.”yanıtını verdi.

UYSAL, “KURUMLAR ARASI GÜVEN DUYGUSUNU AŞILAYACAĞIZ”

Başkan Uysal’da MÜSİAD yönetimine teşekkür ettiği konuşmasında, “Bizim öncelikli hedefimizden biri tohumlarını bu dönemde attığımız kurumlar arası güven duygusunu, samimiyeti aşılamak.” dedi. Uysal bir başka düşüncesinin de, yine adımları bu dönemde atılan tarihi miraslar ile kültürel değerleri ortaya çıkarmak ve kültürel planlama olduğunu, sanayiden de vazgeçmenin söz konusu olmadığını söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri