İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
Haber Detayı
15 Mart 2019 - Cuma 14:53
 
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Belediye Başkan Adayı Hüseyin Uysal, yeni güne Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi’ni ziyaret ederek başladı.
- Haberi

Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte gerçekleştirdiği sendika ziyaretinde Sendika Başkanı Metin Ercan ve yönetim kurulu ile bir süre görüşen Uysal, sözlerine geçtiğimiz günlerde anlaşmayla sonuçlanan toplu sözleşmenin hayırlı olması dileğini ileterek başlayarak, başta Sendika Genel Başkanı Pevrul Kavlak, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş olmak üzere, Ereğli Şube yönetimi, aynı zamanda Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral ve yönetim kadrolarını kutluyorum. Alın terleri ile çalışan Erdemir’deki işçi kardeşlerime de hak ettikleri ücretleri aileleri ile birlikte sağlık ve huzur içinde harcamalarını diliyorum”dedi.

31 Mart yerel seçimleri Ereğli’nin geleceği anlamına geliyor. Ereğli’nin geleceği de Erdemir’in geleceği ile paralel bir anlam taşıyor.” ifadelerini de kullanan Uysal, “ Bizlerin Türk Metal Sendikası ve Erdemir’e bakışımız belli ve biliniyor. Geleceği olana, Ereğli’nin geleceğinin teslim edilmesini istiyoruz. Geleceği olan bizleriz, gelecek de bizleriz, desteklerinizi bekliyoruz.”şeklinde konuştu.

Sendika Başkanı Ercan’da Uysal ve ekibine başarılar diledi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri