Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 19:55
 
Ali kaya
İYİ Parti adayı Ali Kaya, AK Parti adayı Erol Şahin ve CHP adayı Halil Posbıyık’ı eleştirdi..
SİYASET Haberi
Ali kaya

İYİ Parti Kdz.Ereğli Belediye Başkanı adayı Ali Kaya ve bazı belediye meclis üyeleri, Kdz.Ereğli Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti.

Burada konuşan Kaya, Ereğli’de 20 sene belediye başkanlığı yaptığı belirttiği CHP Kdz.Ereğli Belediye Başkanı adayı Halil Posbıyık’ın vaktini doldurduğunun altını çizdi.

Kaya: “Sayın Posbıyık yaşça bizden büyük, abimizdir. Hiçbir zaman kendisine saygısızlık yapmadım. Yapmamda. 20 sene bu kente hizmet etti. Bir dönemde ara verdi. Ama bugüne baktığımızda vaktini doldurduğunu görüyoruz. Halil Bey’in artık Ereğli’ye katabileceği bir şey kalmadığını biliyoruz”, dedi.

“İKTİDARIN EREĞLİ’YE HASTANEDEN BAŞKA HİZMETİ OLMADI”

Konuşmasının devamında iktidar partisi adayını da eleştiren Kaya, 5 sene Ereğli’yi yöneten AK Parti’nin Ereğli’ye çivi dahi çakmadığını belirterek; “Şimdi iktidar partisi Erol Şahin’i aday olarak karşımıza çıkardı. Ama gördüğünüz gibi iktidarın Ereğli’ye devlet hastanesinden başka bir hizmeti olmadı. Hizmet Ereğli’ye getirilemedi. Ereğli sürekli göç verdi. İnsan nüfusu değil. Bina sayısı arttırıldı.”, şeklinde konuştu..

“UCUBE’Yİ YIKACAĞIM”

Ereğli’de devrek yol ayrımı mevkiinde bulunan köprülü kavşak için ‘Ucube’ benzetmesi yapan Kaya, Belediye başkanı olduğu anda, köprülü kavşağı yıkmak için elinden geleni yapacağının altını çizdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ali, kaya,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri