İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
Haber Detayı
18 Mart 2019 - Pazartesi 21:54
 
Huzur için geliyoruz...
Başkan Uysal, "Ereğli'nin büyük bir birliğe ihtiyacı var. Kavgasız, gürültüsüz, kardeşçe yaşamaya ihtiyacı var" Belen Sanayi Sitesi'nde esnaf ziyaretlerinin ardından Güldere ve Kestaneci mahalllerinde vatandaşla buluşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve BBP Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Op.Dr. Hüseyin Uysal, "Ereğli'nin büyük bir birliğe ihtiyacı var. Kavgasız, gürültüsüz, kardeşçe yaşamaya ihtiyacı var. Huzura ihtiyacı var. Gözlerindeki ışıltıyı, içinizdeki sıcaklığı, kalbinizdeki sevgiyi görebiliyorum. Ben bu halkın sevgisini kazanmışım ya, bundan sonra belediye başkanı olsam ne olur olmasam ne olur?" dedi.
- Haberi
Huzur için geliyoruz...

Güne Belen Sanayi Sitesi'nde yarım kalan esnaf ziyaretlerini ile başlayan Başkan Uysal, ziyaretleri tamamlanmasının ardından Güldere Mahallesi'nde vatandaşları selamladı. Güldere Muhtarı Ali Tezcan tarafından karşılanan Başkan Uysal'a Muhtar Tescan hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken 5 yılda mahallelerinde çok iş yapıldığını hatırlattı. Başkan Uysal, şehrin sorunlarının tamamıyla bitmediğini belirterek Ereğli'de daha yapılacak çok iş olduğunu ifade etti. 

Muhtar Özer, "Başkanım 20 seneyi, 5 yılda özetledi"

Akşamda Kestaneci Mahallesi'ndeki vatandaşlarla buluşan Başkan Uysal'ı karşılayan Kestaneci Mahallesi Muhtarı Ahmet Özer, Başkan Uysal'ın 5 yılda yaptıkları hizmetlerin 20 yıllık bir yatırım gibi olduğunu belirterek, "Başkanımız yaptığı çalışmalarla 20 seneyi, 5 yılda özetledi" dedi. Başkan Uysal'da 5 yılda yapılan hizmetin bir gösterge olduğunu belirterek, çocuk paydalı, turizm, kültür, sanat, spor ağırlıklı, sağlıklı ve akıllı bir şehir vaaat ettiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

"Benim 5 yıllık hizmetim artık sizler için bir gösterge"

"Hangi partiden olursanız olun. Başka partileri tutuyor olabilirsiniz. Başka partilerde bizim ülkemizin partisi. Onların üyesi, delegesi ve gönüldaşı da olabilirsiniz. Ben ayrımcılık düşünmüyorum. Benim hiç kimsenin yaşam ve hayat tarzına karışmadığımı da biliyorsunuz. Benim işim hizmet etmek, halkın ihtiyaçlarını karşılamak. Ne talep ediyorsanız onları yapmak. Benim görevim hizmetkarlık. Benim 5 yılım artık sizler için bir gösterge. Bir 5 yıl daha hizmetkar olmak istiyorum.

"Karadeniz Ereğli'nin büyük bir birliğe ihtiyacı var"

Bu bir yerel seçim. Sizler bu seçimde milletvekili seçmiyorsunuz. Ereğli'nin 5 yıllık geleceğini, 5 yıllık gelecekte nasıl bir belediye başkanı olmasını seçeceksiniz. Bu yüzden Ereğli'nin büyük bir birliğe ihtiyacı var. Kavgasız, gürültüsüz, kardeşçe yaşamaya ihtiyacı var. Huzura ihtiyacı var. Gözlerindeki ışıltıyı, içinizdeki sıcaklığı, kalbinizdeki sevgiyi görebiliyorum. Ben bu halkın sevgisini kazanmışım ya, bundan sonra belediye başkanı olsam ne olur olmasam ne olur? Sağlıklı şehirde doktora oy verin gerisini merak etmeyin."

Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun partisi Büyük Birlik Partisi'ne, gül hilale destek isteyen Başkan Uysal'a seçim gezilerinde BBP Ereğli İlçe Başkanı Turabi Çelik, Başkan Uysal'ın eşi Sevim Uysal, BBP Belediye Meclis Üyesi adayları eşlik etti. 

  

Kaynak: Editör:
Etiketler: Huzur, için, geliyoruz...,
Haber Videosu
Video bulunamadı.
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri