Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 09:05
 
CHP Kadın Kolları ve CHP Gençlik Kolları kampanya başlattı..
CHP Kadın Kolları ve CHP Gençlik Kolları kampanya başlattı..
- Haberi
CHP Kadın Kolları ve CHP Gençlik Kolları kampanya başlattı..

Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Bugün okullar da yüz yüze eğitim kademeli olarak başlandı. Yaşanan Kovid-19 sürecinde hem sağlık hem de idari açıdan alınması gereken tedbirleri, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu açıkladı. Ayrıca eğitim materyallerindeki, mesela bilgisayar, tablet gibi eksikliklere, bunlara ulaşamayan öğrenciler olduğuna dikkat çekti. Her zaman oluğu gibi AKP iktidarının bu uyarılara kulak tıkadığı görülüyor.
Bu bağlama Türkiye genelindeki tüm Cumhuriyet Halk Partili belediyeler de bölgelerindeki öğrencilere yardım etmek için kolları sıvadı. Eksiği olan okul ve öğrencilere eğitim araç ve gerekçeleri yardımında bulunacaklar. Hatta bulunmaya başladılar.
 
Bizde Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak Kadın Kolları ve Gençlik Kolları olarak ilimizde kırsal bölgelerde yaşayan ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin bot ve mont ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, daha önceki yıllarda da yaptığımız ‘Bir Bot Bir Mont’ projesiyle yola çıkıyoruz. Küçücük ayaklarının ve minicik bedenlerinin üşümemesi için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. İl ve tüm ilçelerimizdeki kadın kolları ve gençlik kolları örgütlerimizle gidilmedik köy bırakmayacağız. Küçük yürekleri "Bir Mont Bir Bot" kampanyasıyla ısıtacağız.
 
Bağışçılarımızla birlikte çıktığımız bu yolda, herkesin desteğini bekliyoruz. Havaların soğumaya başladığı ekim ve kasım aylarında, o minik insanlar üşümesin diye bot ve montlarını teslim edeceğiz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, Kadın, Kolları, ve, CHP, Gençlik, Kolları, kampanya, başlattı..,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri