Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 11:21
 
MASKEMİ TAKARIM FARKINDALIK YARATIRIM….
Karadeniz Ereğli Nimet ilköğretim okulu öğrencilerinden örnek davranış..
- Haberi
MASKEMİ TAKARIM FARKINDALIK YARATIRIM….

Karadeniz Ereğli Nimet ilköğretim okulu 3C sınıfı öğrencileri losev'li minik yavrularımız için farkındalık yaratmak adına gün boyunca okulda maskeli dolaşacaklar..

LÖSEV için farkındalık yaratmak istedik diyen sınıf öğretmeni herkese örnek olmak istediklerini açıkladı..

3C sınıfı öğretmeni  Özcan tavukçu: Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisedeki çocuk ve gençlerde sivil toplum ve sosyal sorumluluk bilincini geliştirerek geleceğin duyarlı bireylerinin yetişmesini sağlamak amacıyla yürütülen uzun dönemli projedir.  Öğrencilere, velilere ve eğitimcilere LÖSEV’i tanıtırken ilgilerini katkıya dönüştürüp uzun vadede bilinçli, topluma duyarlı gönüllüler kazandırmak ve özellikle geleceğimiz olan çocukları sağlıklı beslenme, hareketli yaşam, hastalıklardan korunma yolları hakkında bilinçlendirmek hedeflenmektedir.

LÖSEV çalışmaları ve lösemi hakkında daha fazla bilgi toplayıp bunu arkadaşlarınızla ve tüm yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Ayrıca sizler de LÖSEV farkındalığı yaratmak ve arttırmak için LÖSEV afişlerini okullarınızın duyuru panolarına asabilirsiniz ve sosyal medya üzerinden bir çok kişiye ulaştırabilirsiniz..

Kaynak: Editör: SEVİL KARAARSLAN
Etiketler: MASKEMİ, TAKARIM, FARKINDALIK, YARATIRIM….,
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri