İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
ELMATEPE TERCİHİNİ YAPTI…
Haber Detayı
28 Şubat 2019 - Perşembe 19:52
 
Müftüoğlu’na Kemer’de davullu zurnalı karşılama..
Kdz.Ereğli Demokratik Sol Parti (DSP) Belediye Başkan Adayı Burak Müftüoğlu, 27 Şubat Çarşamba akşamı, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Kemer’de bir kahvehane toplantısına katıldı.
SİYASET Haberi
Müftüoğlu’na Kemer’de davullu zurnalı karşılama..

DSP Belediye Başkanı Burak Müftüoğlu, beraberinde bazı belediye meclis üyeleri ile birlikte Kemer’de bir kahvehane toplantısına katıldılar. Davul zurna eşliğinde ve oldukça kalabalık bir şekilde karşılanan DSP heyeti, gördükleri manzara karşısında şaşırdılar.

Her vatandaş ile selamlaşarak, tokalaşarak kahvehaneye giren Müftüoğlu, ‘’büyük başkan’’ sloganları eşliğinde konuşmasına bir süre başlayamadı.

Gösterilen yoğun ilgi karşısında mutluluğu yüzünden okunan Müftüoğlu,’bu akşam bu soğuk havada evinizin sıcaklığında oturup televizyon izlemek varken buraya gelen Kemer halkına ne kadar teşekkür etsem azdır sözleriyle’ başladı.

Daha sonra Kemer’in sorunlarını bildiğini, sorunlara hakim olduğunu ifade etti. Hepsinin çaresinin olduğunu ifade eden Müftüoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü;

‘’Ereğli’ye hizmet vermiş bir ailenin çocuğuyum hem siyasi hem ticari olarak. Ereğli’nin, Kemer’in, Kırmacı’nın hatta köylerinin bile sorunlarına hakimim.

Bildiğim kadarıyla buraya bir yeni, organizsayon şirketi nişan düğün alanı kurdu ama ben belediye başkanı olursam bunun ücretsiz teminini sağlayacağımın sözünü veriyorum hepinizin önünde.

Bir basketbol sahası probleminiz var. Onu da biliyorum. Allah bize bu görevi nasip ederse onu da yapacağımıza hatta mümkünse bir de futbol sahası da kurmaya söz veriyorum.

Buranın bir Pazar olmasını istiyorum. Çünkü Kemer pırasası meşhurdur yerlisi bilir. Osmanlı zamanında saraya kadar giderdi.

Projelerimin arasında Ereğli’yi tarımsal olarak, organik tarım turizmi olarak ve büyük bahçeler, büyük seralar yaparak, daha sonra buralarda ürettiğimiz kabak, kereviz, patlıcan, marulu hem satıp hem fabrikasında konserve yaparak tüm Türkiye’ye pazarlamak var. Onun için aramızda bir reklamcı olan Nilüfer Hanım var. Üst düzey taşeron ve müteahhitlik işleri yapan Bayram Bey var.   Yine aynı şekilde hastane yöneticisi Sinem Hanım var.  Network Pazarlama Uzmanı Ebru Hanım var.  Pazar yerinde esnaf Hacer Hanım var. Biz kadromuza güveniyoruz. Kendimize de güveniyoruz. İlişkilerimize, arkadaşlarımıza, dostluklarımıza güveniyoruz.

Kemerin bir Pazar yeri olmasını isterim. Sosyete pazarı var, Cumartesi pazarı var. Ama bu işin menbaı olan kemerde de bir pazarı olması lazım. Hadi pazarı yapamıyorsunuz bari minübüsleri doğru düzgün saatlerde kaldırın. Bu sorununuza da hakimim.

Kemere gelmişken kemerin problemlerinden bahsetmek istedim. Ereğli’nin de sorunları var. Göç sorunu var Ereğlinin, işsizlik sorunu var, trafik sorunu var. Bunlar için bu soğukta sizlerin çok fazla vaktinizi almak istemiyorum. Oturup bunu uzun uzun anlatmak isterim ama bu soğuk havada bu saatte sizleri ayakta fazla tutmak istemem. Bu akşam göstermiş olduğunuz teveccühe çok teşekkür ederim.

Kemer çok güzel olacak. Kemer Ereğli’nin can damarı olacak. Bunun için canla başla çalışacağız.’’

Daha sonra vatandaşlar ile karşılıklı soru cevap şekline dönen sohbet ile kendi donanımını, yapabileceklerini, sorunların hakkından nasıl geleceğini tek tek anlatan Müftüoğlu, gençler ve bayanlar ile grup grup hatıra fotoğrafı çektirdi. Daha sonra dışarıda kalanlar ile de ayrıca fotoğraf  veren Müftüoğlu’nun miting havasına dönen kahvehane toplantısı yaklaşık 1 sürdü.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Müftüoğlu’na, Kemer’de, davullu, zurnalı, karşılama..,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Müftüoğlu’na Kemer’de davullu zurnalı karşılama..
Müftüoğlu’na Kemer’de davullu zurnalı karşılama..
Müftüoğlu’na Kemer’de davullu zurnalı karşılama..
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri