Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 14:29
 
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık,31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde gezi ve ziyaretlerini tam gaz sürdürüyor..
SİYASET Haberi
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..

Çarşı esnaf ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Eğitim-İş Sendikası Kdz.Ereğli Temsilciliğini ziyaret etti.

İlk ziyaretini Eğitim-İş Sendikası Ereğli Temsilcisi Başkan Hülya Çaylaksevdi ve yönetimine gerçekleştiren CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Belediyeciliğin tecrübe ve liderlik olduğuna söyledi.

Posbıyık, “çok iyi niyetlerle yola çıktık. Ereğli’yi şekle şemaile sokalım dedik. Festivalleri yeniden getirelim istiyoruz Ereğli’ye. Hatta bunları daha da genişletip Yağlı direk ve Hamsi Festivali yapacağımız gibi bir de Caz festivali ilave ettim. Dünyanın en büyük cazcılarını Ereğli’ye getirip, ilçeye para aksın, hareket gelsin Ereğli’ye diye. Festivallerin Ereğli’ye çok büyük katkısı vardır. Ereğli, 5 yılda Türkiye’nin en zengin Belediyesiyken en fakir belediyesi haline geldi. Bunu nasıl başardılar bunu da bilmiyorum! Dershaneler kapandı biliyorsunuz. Biz onun için Gönül hanım vasıtasıyla, emekli öğretmenlerimizle bir araya gelip, onlarla da görüşmeler halindeyiz. İhtiyaç sahibi çocuklara Belediye tarafından bedelsiz kurs vermeyi düşünüyoruz. Cumhuriyet Halk Evlerimiz var, Kepez’de de bir yerimiz var. Bunda kararlıyız. Yine 31 Mahallemize kreş açmayı düşünüyoruz. İnsanlar çok kötü durumda, ihtiyaç sahibi insanlar çok sayıda. Onun için eskisi gibi sefertaslarıyla evlere aş götüreceğim. Hiç kimse görmeyecek, eskiden öyle yapardım” diyerek projelerinden bazılarını anlattı.

Eğitim-İş Sendikası Ereğli Temsilcisi Başkan Hülya Çaylaksevdi’de, CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için başarılar diledi.

Çaylaksevdi, ‘bütün adaylara başarılar ve kolaylıklar diliyorum.’31 Mahallede Kreş açacağız, kütüphaneler açacağız’ söylemleriniz’ bizleri mutlu etti. Eğitim çalışanları olarak farklı sorunlarımız var, Türkiye’de her kesimde olduğu gibi. Bu yerel seçim. Ereğli’deki eksikliklerin konuşulması gerektiğini düşünüyoruz.Ucuz yemek, barınma, yurt özellikle sahip çıkılacak yurtlar, sağda solda kimsenin eline düşmeden çağdaş koşullarla yönetilen yurtlarda kalmaları bizim tek düşüncemiz. Maalesef özel yurtlarda bu işler çok farklı şekillerde oluyor. Bende de çalışanlar var,geliş gidişlerinde sıkıntılar yaşıyoruz. AKM’nin tekrar yapılanmasını istiyoruz. Tiyatro getirmek istiyoruz, tiyatro oynatacak sahnemiz yok’dedi.

Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde belediye başkanı olması halinde bu sorunları ortadan kaldıracak projeleri hayata geçireceklerini ifade etti.

EĞİTİM-BİR-SEN ZİYARETİ..

Eğitim-Bir-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi Ziya Babal, kendisini ziyaret eden CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın toplumsal barış açısından doğru bir yaklaşım içinde olduğunu söyledi.

Babal, “Siyasetende çok doğru bir şey yapıyorsunuz, toplumsal barış açısından da bu böyle olmalı. Bu açıdan da sizleri tebrik ediyorum. Çıktığınız yolda başarılar diliyorum.”

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmaları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Eğitim-İş Sendikası Kdz.Ereğli Temsilciliği ziyaretinin ardından beraberindeki Belediye Meclis Üyesiadaylarıyla birlikte Eğitim-Bir-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi Ziya Babal’ı ziyaret etti.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları daha sonra Eğitim-Bir-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi Ziya Babal’ı ziyaret etti.

Eğitim-Bir-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi Ziya Babal, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘Ziyaretinizden oldukça memnun oldum. Ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Bizim toplumumuzda böyle olması gerekir. Biz sizi tanımalıyız, siz bizi tanımalısınız. Olay budur. Benim üyelerimin çoğunun da ciddi manada Sayın Başkana oy vereceğini düşünüyorum. Siyasetende çok doğru bir şey yapıyorsunuz, toplumsal barış açısından da bu böyle olmalı. Bu açıdan da sizleri tebrik ediyorum. Çıktığınız yolda başarılar diliyorum’ diyerek konuştu.

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık ve beraberindeki Belediye Meclis Üyesi Adayları da kendilerine yakın ilgi ve destek veren Eğitim-Bir-Sen Ereğli İlçe Temsilcisi Ziya Babal ve üyelerine teşekkür ederek ayrıldılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Posbıyık'tan, Eğitim, İş, ve, Eğitim, Bir, Sen'e, ziyaret..,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Posbıyık'tan Eğitim İş ve Eğitim Bir Sen'e ziyaret..
Yorumlar
Haber Yazılımı
Zonguldak Ereğli Nöbetçi Eczaneleri